hotové barevné malby - BARVY - LAKY Válek - prodejna barev a laků Jihlava - K nám pro barvu a radu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabídka barev a laků
Klasik color
TÓNOVANÁ DISPERZNÍ BARVA - doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře, prodejní prostory. 16 barevných odstínů
 
Dulux EasyCare EasyCare
Dulux EasyCare je první interiérová barva s revolučními hydrofobními vlastnostmi. Díky speciálnímu povrchu odpuzuje vodu a tekuté nečistoty a nedovolí jim proniknout hlouběji do povrchu. 
Teoretická vydatnost: Až 16 m2/l v jedné vrstvě na hladkém, rovném a vhodně připraveném povrchu. Až 40 m2 z 2,5 L balení.
Počet vrstev: 2 vrstvy.
Zasychání: Nátěr je suchý na dotek po cca 30 minutách. Další vrstvu možno nanášet po 2 hodinách.
Barevné odstíny: 45 odstínů.
Balení: 2,5 litru.


 
Dulux Colours of the World
Dulux Colours of the World je kolekce 40 barev, které se inspirují nejkrásnějšími světovými zákoutími a byly vybrány ve spolupráci se světovými i českými designéry. Splňují nejnáročnější požadavky na snadnou kombinovatelnost s respektem k tradicím, ale i zároveň moderním trendům.
 
Supralux Season
 je kolekce matných akrylátových barev,dostupná v inspirujících odstínech, které jsou určeny pro použití v interiéru. Barvy z kolekce Season se vyznačují vynikající kryvostí a omyvatelností nečistot. 
Velmi dobrá kryvost
Snadné odstranění nečistot
Snadná aplikace
Teoretická vydatnost: až 35 m2/ 2,5 l​(14m2 na 1L)
TÓNOVÁNÍ BAREV
V našem moderním tónovacím centru Erbenova 46 Jihlava Vám na objednání i na počkání namícháme barvy podle vzorkovnic všech významných značek jako jsou: DULUX, HET, XYLADECOR, HERBOL, 
Jedná se o barvy  malířské nátěry vnitřní 
Jaké jsou přednosti tónování ?
– možnost namíchání přesného odstínu i s odstupem času
– sladění barevných odstínů u různých typů barev
– sladění barevnosti i s jinýmy dekory
Můžete si vybrat z více jak 20 000 odstínů.
Vzorníky pro Vaši přesnou volbu odstínu, si také můžete zapůjčit na naší prodejně.
Dulux Acryl Matt
Vodou ředitelná, tónovatelná akrylátová emulzní barva pro nátěry stěn a stropů v interiéru.
Dulux Expert Matt
Vodou ředitelná, tónovatelná akrylátová emulzní barva pro nátěry stěn a stropů v interiéru. 
Dulux Trade Vinyl Matt
Vodou ředitelná, tónovatelná vinylová disperzní barva prémiové kvality pro nátěry stěn a stropů v interiéru, určená zejména pro profesionální užití.
Dulux Trade Diamond Satin
Vodou ředitelná disperzní barva pro interiér s univerzálním použitím. Vhodná i do vlhkých prostor (kuchyně, koupelny). 
Hetline ECO 
INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ PAROPROPUSTNÁ BARVA - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, průmyslové aplikace.
Hetline LF 
INTERIÉROVÁ UNIVERZÁLNÍ DISPERZNÍ BARVA - doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
Brillant 100  
INTERIÉROVÁ DISPERZNÍ OMYVATELNÁ BARVA - doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Hetline VINYL 
INTERIÉROVÁ VINYLOVÁ OMYVATELNÁ BARVA - doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice.
Classic Innenweiss
Je sněhobílá matná, bezrozpouštědlová, vodou ředitelná nátěrová hmota na stěny, bez emisí, bez změkčovadel, bez zápachu.
Je prodyšná, omyvatelná podle DIN 13300, třída otěru za mokra 3, třída kryvosti 2, stupeň bělosti 87,9 %. Je lehce a racionálně zpracovatelná. Je vhodná do veškerých typů interiérů (ložnice, dětské pokoje, mateřské školy).

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky